اولین دارنده گواهینامه GMP
اطلاعات غرفه ما در این نمایشگاه
فراخوان شرکت پارسیان حریر البرز برای جذب نمایندگی فعال
 بسته بندی های جدید محصولات جعبه ای
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

محصولات

سفره کاغذی

مناسب مجالس، میهمانی ها و ... طول: 10 متر

ادامه مطلب

سفره یکبار مصرف نانوون

مناسب مجالس، میهمانی ها و ... طول: 10 متر

ادامه مطلب

دستمال میکروفایبر

مناسب برای تمیز کردن برای تمامی سطوح قابل شستشو و استفاده مکرر

ادامه مطلب

دستمال 18 قلو بست چویس

با طراحی فوق العاده جذاب و زیبا حجیم شده و اقتصادی محتوی 2 رول دستمال توالت 4 لایه با قدرت جذب ...

ادامه مطلب

دستمال 12 قلو بست چویس

محصولی با طراحی جدید و منحصر به فرد حجیم شده و اقتصادی محتوی 12 رول دستمال توالت 4 لایه با قدرت ...

ادامه مطلب

دستمال 9 قلو بست چویس

حجیم شده و اقتصادی محتوی 9 رول دستمال توالت 4 لایه با قدرت جذب بالا میکروب زدایی شده حجیم شده ...

ادامه مطلب

حوله کاغذی 2 قلو بست چویس

حجیم شده و اقتصادی محتوی 2 رول حوله کاغذی مناسب جهت مصارف آشپزخانه، توالت و ... 4 لایه با قدرت ...

ادامه مطلب

دستمال 6 قلوی بست چویس

حجیم شده و اقتصادی محتوی 6 رول دستمال توالت 4 لایه با قدرت جذب بالا میکروب زدایی شده

ادامه مطلب

دستمال 2 قلوی بست چویس

حجیم شده و اقتصادی محتوی 2 رول دستمال توالت 4 لایه با قدرت جذب بالا میکروب زدایی شده

ادامه مطلب

دستمال حوله کاغذی 2 قلو

محتوی دو رول حوله کاغذی مناسب جهت مصارف آشپزخانه و دستشویی و ... 4 لایه با قدرت جذب فوق العاده ...

ادامه مطلب
  • آخرین اخبار
  • رویدادها
  • سوالات متداول

پارسیان حریر البرز نماد کیفیت واستاندارد

شرکت «پارسیان حریر البرز» تولیدکننده انواع محصولات بهداشتی با ادامه مطلب...

مصاحبه مدیریت محترم شرکت پارسیان حریر البرز جناب آقای مهندس نیما بصیری با روزنامه

هفته گذشته رييس جمهورى در نامه اى به وزير صنعت، معدن و تجارت ادامه مطلب...

حضور در همایش استاندارد سال 1392

انتخاب شرکت پارسیان حریر البرز به عنوان واحد تولیدی نمونه ادامه مطلب...

هوبار در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده و بهداشتی

هوبار در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده و بهداشتی ادامه مطلب...

هوبار در جمع معرفی برگزیدگان مراسم روز جهانی استاندارد در استان قزوین

هوبار در جمع معرفی برگزیدگان مراسم روز جهانی استاندارد در ادامه مطلب...

"هوبار" اولین و تنها دارنده گواهینامه استاندارد GMP در تولید فرآوردهای بهداشتی و

شرکت "پارسیان حریر البرز" تولید کننده انواع محصولات بهداشتی با ادامه مطلب...

هوبــار در نوزدهمين نمايشگاه بين المللي شوينده و پاک کننده

هوبــار در نوزدهمين نمايشگاه بين المللي شوينده و پاک کننده ادامه مطلب...

برگزاری جشن به مناسبت سومین سالروز تولد هوبار

برگزاری جشن به مناسبت سومین سالروز تولد هوبار ادامه مطلب...

وجه تمایز محصولات هوبار

سوال: وجه تمایز هوبار با سایر محصولات سلوزی در چیست؟ پاسخ: سلامت بشر هموراره یکی از اولویت های زندگی او به شمار می رود و سالم و بی خطر بودن محصولات مصرفی از جمله آن هاست. محصولات هوبار نیز با در نظر ادامه مطلب...

محصولات BEST CHOICE

سوال: تفاوت محصولات دلسی و حوله با سری محصولات BEST CHOICE در چیست؟ پاسخ: محصولات سری BEST CHOICE دارای ججم بیشتری بوده و در اصطلاح حجیم شده می باشند علاوه بر این این محصولات دارای طراحی منحصر به ادامه مطلب...

خرید محصولات هوبار

سوال: برای خرید محصولات هوبار به کجا مراجعه کنم؟ پاسخ: محصولات هوبار به صورت کاملا متنوع در تمامی فروشگاه های زنجیره ای در و سوپرمارکت های معتبر در سراسر کشور توزیع می شود، هم چنین شما می توانید ادامه مطلب...تعداد بی سابقه ماشین آلات نصب شده تولید تیشو از سال 2010

David Valliers

با مصرف در حال رشد تیشو  با سرعتی بالا، در بازار های در حال ظهور، به ویژه در چین، تعداد بی سابقه ای از ماشین آلات تولید تیشو نصب شده است.

تجزیه و تحلیل شرکت نومرا (NUMERA ANALYTICS) نشان می دهدکه تعداد 327 ماشین جدید با ظرفیت تولید سالانه 10 هزار تن و بالاتر با افزودن حدود 11 میلیون تن عرضه جدید، شروع به کار نموده است. در مقام مقایسه، تولید کنندگان جهانی  تعداد 188 ماشین تولید تیشو در دوره 7 ساله قبلی (2003 تا 2009 میلادی) یا 5/5 تن را اضافه نمودند.

جای تعجب نیست که تقریبا 60 درصد از این ماشین های جدید (194 واحد) در چین واقع شده اند. با اضافه شدن آن ها، 6 میلیون تن به ظرفیت عرضه بازار  اضافه گشت که میزان مصرف تیشو را طی دوره 2010 تا 2016 به میزان 8 درصد در سال گسترش داد.

24 دستگاه باقی مانده دیگر در منطقه آسیای اقیانوسیه عمدتا در اندونزی نصب شد و 20 دستگاه بعدی در خاورمیانه است که شامل 10 دستگاه در ترکیه می باشد. هم چنین سرمایه گذاری معنا داری در آمریکای لاتین صورت گرفته است که تعداد 34 دستگاه در آن مستقر شده است.

روی هم رفته، 89 درصد از ماشین آلات که 86 درصد از عرضه نوین جهانی را تشکیل می دهند، در بازارهای نو ظهور قرار گرفته اند. در بازارهای توسعه یافته اغلب سرمایه گذاری ها در اروپای شرقی (13 واحد) و ایالات متحده آمریکا (14 واحد) بودند.

با 365 ماشین جدید تولید تیشو، متوسط ظرفیت دستگاه به میزان 20 درصد افزایش یافت که توانست به 34 هزار تن برسد. افزون بر این، یک سوم ماشین های جدید ظرفیت سالانه ای بیش از 40 هزار تن را داشتند.

در آمریکای شمالی و اروپای غربی، بیش از نیمی از واحدهای تازه نصب شده ظرفیت سالانه بیش از 40،000 تن داشتند. متوسط ظرفیت ماشین آلات سالانه در چین 33،000 تن بود که از متوسط به دست آمده 21،000 تن در طول سال های 2003-2009، بالاتر بود.

 

60 درصد از ماشین های جدید تولید تیشو در چین هستند (ماشین آلات تولید تیشو نصب شده طی سال های 2010-2016)

بزرگترین این ماشین آلات نصب شده در ایالات متحده آمریکاست. ظرف هفت سال گذشته، متوسط ظرفیت ماشین آلات جدید تولید کاغذ 52 هزار تن بوده که بیش از 50 درصد بزرگتر از میانگین جهانی است، که نیمی از آن ها دارای تکنولوژی TAD می باشند. ماشین آلات فوق در مقایسه با میانگین جهانی در خاورمیانه که 44 هزار تن است، بالاتر بودند.

تعداد معدودی از عرضه کنندگان بزرگ ماشین آلات، بر بازار دستگاه های جدید تیشو، تسلط دارند. نومرا برآورد می کند که شرکت ایتالیایی Toscotec و کمپانی فنلاندی Valmet هر دو با هم، 17 درصد از سهم ماشین آلات جدید نصب شده را دارند. سه عرضه کننده بعدی Kawanoe Zoki, Andritz و A.Celli به صورت مرکب 30 درصد از سهم ماشین های جدید را در اختیار دارند، به این معنی که پنج تن از بزرگترین عرضه کنندگان ماشین آلات نزدیک به دو سوم از تمامی سهم ماشین های جدید را دارا می باشند.

 

کمپانی Valmet بر اساس تناژ به وضوح در رتبه بالا قرار دارد (ماشین آلات تولید تیشو نصب شده طی سال های 2010-2016)

تصویر دیگر زمانی بروز می یابد که متوسط ظرفیت ماشین ها مشاهده می شود. ماشین آلات Valmet به طور متوسط 51 هزار تن در هر واحد ظرفیت را داشت، در حالیکه متوسط ظرفیت کمپانی  Toscotec  28هزار تن یا حدود نیمی از حجم Valmet بود.

به طور مشابه Andriz و A.Celli متوسط اندازه بسیار بالاتر از میانگین جهانی در حدود 50 هزار تن را داشتند در حالیکه متوسط ظرفیت واحد های Kawanoe Zoki فقط 17 هزار تن بودند. بنابراین با توجه به ظرفیت نصب شده در طول دوره 2010-2016، شرکت Valmet با 26 درصد، در مقایسه با Toscotec، رتبه برتر را به تصرف خود در آورده است. Andriz و A. Celli که بسیار نزدیک به هم هستند، هر یک 13 تا 14 درصد سهم دارند.

عجیب تر آنکه، حتی پس از این دوره رشد بسیار سریع، انتظار می رود که گسترش ظرفیت تولید تیشو، حدود 5 درصد در سال طی دوره 2017 تا 2018 ادامه یابد، ظرف مدت 2 سال آتی ظرفیت 4 میلیون تن را به خود اختصاص می دهد.

پروژه های آتی نشان می دهد که تعداد 70 ماشین اعلام شده برای سال های 2017 و 2018 یعنی 35 ماشین در هر سال، از تعداد 47 عدد در هر سال طی سال های 2010 تا 2016، پایین تر آمده است. اما با این حال میانگین اندازه دستگاه ها در حال ادامه گسترش است.

متوسط ظرفیت تولید دستگاه هایی که قرار است وارد برنامه تولید 2017-18 شود 44 هزار تن است که نشان دهده افزایش 30 درصدی در ماشین آلات نصب شده طی دوره 2010-16 است.

 پایان.

مقالات

5 روش موثر برای جلوگیری از آبریزش بینی این که آیا شما مستعد ابتلا به آلرژی و یا ابتلا به سرماخوردگی هستید، عواملی هستند که می تواند این مشکل را تشدید نماید. بنابراین همراه با داروی مناسب برای بهبودی، چگونگی شناسایی محرک های آلرژی زا در محیط زیست خود و راه کارهایی به منظور خلاص شدن از آبریزش بینی، می تواند به این امر کمک...
ارتباط و پیوند تیشو بین اروپا و امریکا چگونه ادامه خواهد یافت؟   Esko Uutela برای چندین دهه آمریکای شمالی و اروپا، تامین کنندگان تیشوی خود را با یک دیگر به اشتراک قرار می دادند. با این حال، این مسئله در طول چندین دهه تغیرات بسیاری نموده است. پیش از این شرکت های امریکایی در حال گسترش به اروپا بودند، و هم اکنون دقیقا عکس...
به هر حال نخستین ضربه بزرگ چکش توسط  P&G، زمانیکه شرکت تصمیم به خروج از تجارت تیشو از بازار اروپا پس از تلاش های تبلیغاتی سنگین و هزینه بر که سهمی از بازار هدف در اروپا برای آن ها به ارمغان نیاورده بود، زده شده و شرکت دارایی خود را به SCA بفروش رساند. پس از مالکیت کمپانی G_P، صنایع کخ نسبت به...
تعداد بی سابقه ماشین آلات نصب شده تولید تیشو از سال 2010 David Valliers با مصرف در حال رشد تیشو  با سرعتی بالا، در بازار های در حال ظهور، به ویژه در چین، تعداد بی سابقه ای از ماشین آلات تولید تیشو نصب شده است. تجزیه و تحلیل شرکت نومرا (NUMERA ANALYTICS) نشان می دهدکه تعداد 327 ماشین جدید با ظرفیت تولید سالانه 10 هزار تن...
خمیر ماده خام لیفی است که برای ساختن کاغذ مصرف می شود. تا پیش از جنگ جهانی دوم تولید کاغذ غالبا با قطع درختان و استفاده از چوب انجام می شد، اما پس از آن و رشد صنعت کاغذ سازی و معطوف شدن تحقیقات به سمت مواد غیر چوبی برای جلوگیری از تخریب و انهدام جنگل ها، این صنعت نیز رشد یافته و استفاده از ضایعات...

تنظیمات قالب
رنگ نمونه را جهت پارامترها انتخاب نمایید!
Orange Dark_Green Crimson Green_Yellow Indigo Maroon Medium_Violet_Red tomato
رنگ پس زمینه
رنگ متن
Scroll to top