اولین دارنده گواهینامه GMP
اطلاعات غرفه ما در این نمایشگاه
فراخوان شرکت پارسیان حریر البرز برای جذب نمایندگی فعال
 بسته بندی های جدید محصولات جعبه ای
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

محصولات

سفره کاغذی

مناسب مجالس، میهمانی ها و ... طول: 10 متر

ادامه مطلب

سفره یکبار مصرف نانوون

مناسب مجالس، میهمانی ها و ... طول: 10 متر

ادامه مطلب

دستمال میکروفایبر

مناسب برای تمیز کردن برای تمامی سطوح قابل شستشو و استفاده مکرر

ادامه مطلب

دستمال 18 قلو بست چویس

با طراحی فوق العاده جذاب و زیبا حجیم شده و اقتصادی محتوی 2 رول دستمال توالت 4 لایه با قدرت جذب ...

ادامه مطلب

دستمال 12 قلو بست چویس

محصولی با طراحی جدید و منحصر به فرد حجیم شده و اقتصادی محتوی 12 رول دستمال توالت 4 لایه با قدرت ...

ادامه مطلب

دستمال 9 قلو بست چویس

حجیم شده و اقتصادی محتوی 9 رول دستمال توالت 4 لایه با قدرت جذب بالا میکروب زدایی شده حجیم شده ...

ادامه مطلب

حوله کاغذی 2 قلو بست چویس

حجیم شده و اقتصادی محتوی 2 رول حوله کاغذی مناسب جهت مصارف آشپزخانه، توالت و ... 4 لایه با قدرت ...

ادامه مطلب

دستمال 6 قلوی بست چویس

حجیم شده و اقتصادی محتوی 6 رول دستمال توالت 4 لایه با قدرت جذب بالا میکروب زدایی شده

ادامه مطلب

دستمال 2 قلوی بست چویس

حجیم شده و اقتصادی محتوی 2 رول دستمال توالت 4 لایه با قدرت جذب بالا میکروب زدایی شده

ادامه مطلب

دستمال حوله کاغذی 2 قلو

محتوی دو رول حوله کاغذی مناسب جهت مصارف آشپزخانه و دستشویی و ... 4 لایه با قدرت جذب فوق العاده ...

ادامه مطلب
  • آخرین اخبار
  • رویدادها
  • سوالات متداول

پارسیان حریر البرز نماد کیفیت واستاندارد

شرکت «پارسیان حریر البرز» تولیدکننده انواع محصولات بهداشتی با ادامه مطلب...

مصاحبه مدیریت محترم شرکت پارسیان حریر البرز جناب آقای مهندس نیما بصیری با روزنامه

هفته گذشته رييس جمهورى در نامه اى به وزير صنعت، معدن و تجارت ادامه مطلب...

حضور در همایش استاندارد سال 1392

انتخاب شرکت پارسیان حریر البرز به عنوان واحد تولیدی نمونه ادامه مطلب...

هوبار در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده و بهداشتی

هوبار در بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی مواد شوینده و بهداشتی ادامه مطلب...

هوبار در جمع معرفی برگزیدگان مراسم روز جهانی استاندارد در استان قزوین

هوبار در جمع معرفی برگزیدگان مراسم روز جهانی استاندارد در ادامه مطلب...

"هوبار" اولین و تنها دارنده گواهینامه استاندارد GMP در تولید فرآوردهای بهداشتی و

شرکت "پارسیان حریر البرز" تولید کننده انواع محصولات بهداشتی با ادامه مطلب...

هوبــار در نوزدهمين نمايشگاه بين المللي شوينده و پاک کننده

هوبــار در نوزدهمين نمايشگاه بين المللي شوينده و پاک کننده ادامه مطلب...

برگزاری جشن به مناسبت سومین سالروز تولد هوبار

برگزاری جشن به مناسبت سومین سالروز تولد هوبار ادامه مطلب...

وجه تمایز محصولات هوبار

سوال: وجه تمایز هوبار با سایر محصولات سلوزی در چیست؟ پاسخ: سلامت بشر هموراره یکی از اولویت های زندگی او به شمار می رود و سالم و بی خطر بودن محصولات مصرفی از جمله آن هاست. محصولات هوبار نیز با در نظر ادامه مطلب...

محصولات BEST CHOICE

سوال: تفاوت محصولات دلسی و حوله با سری محصولات BEST CHOICE در چیست؟ پاسخ: محصولات سری BEST CHOICE دارای ججم بیشتری بوده و در اصطلاح حجیم شده می باشند علاوه بر این این محصولات دارای طراحی منحصر به ادامه مطلب...

خرید محصولات هوبار

سوال: برای خرید محصولات هوبار به کجا مراجعه کنم؟ پاسخ: محصولات هوبار به صورت کاملا متنوع در تمامی فروشگاه های زنجیره ای در و سوپرمارکت های معتبر در سراسر کشور توزیع می شود، هم چنین شما می توانید ادامه مطلب...به هر حال نخستین ضربه بزرگ چکش توسط  P&G، زمانیکه شرکت تصمیم به خروج از تجارت تیشو از بازار اروپا پس از تلاش های تبلیغاتی سنگین و هزینه بر که سهمی از بازار هدف در اروپا برای آن ها به ارمغان نیاورده بود، زده شده و شرکت دارایی خود را به SCA بفروش رساند.

پس از مالکیت کمپانی G_P، صنایع کخ نسبت به بازار اروپا با صاحبان آن که تجربه کافی در این زمینه نداشتند بسیار بد گمان بود و شایعات مرگ شرکت حتی پیش از اینکه SCA مالکیت دارایی های تیشوهای اروپایی G-P در سال 2012 را به دست گیرد، در حال اوج گرفتن بود.  احتمالا K-C نیز علاقه مند به خروج از بازار تیشوی اروپا بوده، اما معامله صورت گرفته ما بین SCA و G-P تنها نامزد معقول و منطقی برای خرید تمام دارایی را کنار زده، و تنها جایگزین برای شرکت، فروش برخی از دارایی های غیر لازم به منظور بهبود سوددهی بود.

در این اثناء، در سوی دیگر معادله، شرکت های اروپایی عرضه تیشو هستند که به نظر می رسد به بازار آمریکای شمالی علاقمه مند شده اند. SCA نخستین این شرکت ها، با فروش تیشوی ویسکانسین خود در نتیجه معامله بین G-P و جیمز ریور، بود. شرکت سپس تصمیم به گسترش خود از هر دو طریق ساخت یک آسیاب جدید و مالکیت برخی دارایی های کوچک گرفت اما تنها در اشل تجارت AfHَ(Away from Home).

SCA هنوز درگیر تجارت و بازار تیشوی مصرف کنندگان آمریکایی نگردیده، اما اگر پرشی را انجام دهد به احتمال زیاد از طریق اخذ دارایی هایی عمده باشد. کمپانی سوفیدل (Sofidel) با مالکیت شرکت سلین (Cellynne) در سال 2012 تقریبا همگان را شگفت زده کرد و در حال حاضر گسترش خود را توسط هر دو روش تبدیل مالکیت ها و دارایی های جدید ادامه داده است. کارخانه جدید شرکت واقع در کرایکل ویل ایالت اوهایو، به همراه دو سرویس دهنده بزرگ در زمینه کارخانه های مخصوص کاغذ و صنایع تبدیلی، به احتمال زیاد تنها آغاز راهی به سوی یک موقعیت مهم در بازار تیشوی آمریکا خواهد بود که رشد بیشتر را قطعا به دنبال خواهد داشت.

آیا هر شرکت دیگر اروپایی تولید کننده تیشو قادر به دنبال کردن مسیر این دو بازیگر اصلی اروپایی خواهد بود؟ بزرگترین شرکت های بعدی تولید کننده اروپایی تیشو از این دست عبارتند از WEPA آلمان، تیشوی متسا (Metsä) فنلاند و ICT (Tronchetti) ایتالیا. باور این مسئله سخت می باشد، که از این تعداد تیشوی فنلاندی متسا با تمرکز دقیق عملیات خود بر شمال، مرکز و اروپای شرقی مرکزی به طور جدی بتواند درباره توسعه به بازارهای آمریکا، به خصوص توجه شرکت به مسئله مالکیت فکر کند.

ICT، شرکتی محتاط و حساب شده، با حس خوب چگونه موفق شویم است؛ ما احساس می کنیم دروازه ورود به آمریکای شمالی می تواند ریسک پذیر باشد، اما غیر ممکن نیست. به هر حال ]کسب[ مالکیت ها، هرگز در استراتژی ICT به عنوان یک هدف کلیدی نبوده است.

اما در مورد سومین بازیگر بزرگ مستقر در اروپا یعنی WEPA، چه؟ مدیریت شرکت، با علاقه مندی به رشد شناخته شده و عملا به طور کل به عنوان یک شرکت متمایل به عرضه خصوصی، پتانسیل گسترشش در آمریکای شمالی قطعا قابل توجه است. این شرکت از لحاظ مالی بسیار قدرتمند نیست، اگر چه این مسئله به تازگی بهبود یافته است. در حال حاضر WEPA به شدت متکی بر اوراق قرضه با عملکرد بالاست، که ممکن است برای توسعه بیشتر در دسترس قرار گیرد.

آخرین اطلاعات ما حاکی از آن است شرکت به طور فعال در جستجوی یک مدیر اجرایی برای آمریکای شمالی است، بنابراین به نظر می رسد که اتفاقاتی در جریان است. با این حال، ما از جزییات بیشتر این طرح، از جمله مانند اینکه شرکت بخواهد فردی را برای کسب مالکیت های بالقوه یا تاسیس صنایع تبدیلی و یا فعالیت های مربوط به احداث آسیاب های مخصوص تیشو، داشته باشد، نمی دانیم. ما این مطلب را از چندین منبع مختلف در ایالات متحده و جاهای دیگر شنیده ایم، بنابراین به نظر می رسد که این چیزی بیش از یک شایعه باشد، ولی ما نمی توانیم آنچه را که در جریان است به طور صد در صد تایید کنیم.

اما پرسش این است که: چرا این صنعت در یک مسیر کاملا متفاوت از قبل در حال توسعه است؟ حقیقتا پاسخ بسیار ساده است.

شرکت هایی که به خوبی آگاه اند از کجا می توان به راحتی پول در آورد یا حاشیه سود بیشتری داشت، و برای 10-15 سال گذشته یا حتی طولانی تر از آنچه که من به یاد دارم، این مسئله در ایالات متحده آمریکا نسبت به اروپا بوده است.

علاوه بر این بازار اروپا، به منزله رشد جمعیت که بسیار ناچیز است، نسبتا بالغ و از نظر سطوح نفوذ کالا نسبتا بالاست، هر چند ممکن است که به متوسط سطح مصرف ایالات متحده آمریکا به علت عادات متفاوت فرهنگی نرسد.

به هر حال، ایالات متحده آمریکا با پروژه های جدید در حال افزایش بسیار جمعیت است و این که چگونه تمامی این رقابت و عرضه جدید، میانگین سطح قیمت و حاشیه سود را تحت تاثیر قرار خواهد داد، واضح و روشن نیست. برای هر نوع جنبش و حرکات های نوین بعدی، ما نمی بینیم که بازار ایلات متحده آمریکا هیچ فرصت های طلائی را به شرکت های جدید دهد، در سال جاری یا سال های بعدی ما شاهد رقابت تنگ تر به رغم احتمال بیش از حد مورد انتظار در رشد تقاضایی که در سال 2016 دیده شد، خواهیم بود.

پایان

مقالات

5 روش موثر برای جلوگیری از آبریزش بینی این که آیا شما مستعد ابتلا به آلرژی و یا ابتلا به سرماخوردگی هستید، عواملی هستند که می تواند این مشکل را تشدید نماید. بنابراین همراه با داروی مناسب برای بهبودی، چگونگی شناسایی محرک های آلرژی زا در محیط زیست خود و راه کارهایی به منظور خلاص شدن از آبریزش بینی، می تواند به این امر کمک...
ارتباط و پیوند تیشو بین اروپا و امریکا چگونه ادامه خواهد یافت؟   Esko Uutela برای چندین دهه آمریکای شمالی و اروپا، تامین کنندگان تیشوی خود را با یک دیگر به اشتراک قرار می دادند. با این حال، این مسئله در طول چندین دهه تغیرات بسیاری نموده است. پیش از این شرکت های امریکایی در حال گسترش به اروپا بودند، و هم اکنون دقیقا عکس...
به هر حال نخستین ضربه بزرگ چکش توسط  P&G، زمانیکه شرکت تصمیم به خروج از تجارت تیشو از بازار اروپا پس از تلاش های تبلیغاتی سنگین و هزینه بر که سهمی از بازار هدف در اروپا برای آن ها به ارمغان نیاورده بود، زده شده و شرکت دارایی خود را به SCA بفروش رساند. پس از مالکیت کمپانی G_P، صنایع کخ نسبت به...
تعداد بی سابقه ماشین آلات نصب شده تولید تیشو از سال 2010 David Valliers با مصرف در حال رشد تیشو  با سرعتی بالا، در بازار های در حال ظهور، به ویژه در چین، تعداد بی سابقه ای از ماشین آلات تولید تیشو نصب شده است. تجزیه و تحلیل شرکت نومرا (NUMERA ANALYTICS) نشان می دهدکه تعداد 327 ماشین جدید با ظرفیت تولید سالانه 10 هزار تن...
خمیر ماده خام لیفی است که برای ساختن کاغذ مصرف می شود. تا پیش از جنگ جهانی دوم تولید کاغذ غالبا با قطع درختان و استفاده از چوب انجام می شد، اما پس از آن و رشد صنعت کاغذ سازی و معطوف شدن تحقیقات به سمت مواد غیر چوبی برای جلوگیری از تخریب و انهدام جنگل ها، این صنعت نیز رشد یافته و استفاده از ضایعات...

تنظیمات قالب
رنگ نمونه را جهت پارامترها انتخاب نمایید!
Orange Dark_Green Crimson Green_Yellow Indigo Maroon Medium_Violet_Red tomato
رنگ پس زمینه
رنگ متن
Scroll to top