شرکت "پارسیان حریر البرز" تولید کننده انواع محصولات بهداشتی با برند هوبار در اولین نمایشگاه کالای استاندارد استان قزوین حضوری موفق و چشمگیر داشت.

به گزارش فروردین امروز؛ اولین نمایشگاه کالای استاندارد استان قزوین با حضور واحدهای صنعتی در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی برگزار شد و شرکت "پارسیان حریر البرز"، یکی از واحدهای نوپا و موفق استان در این نمایش گاه با اختصاص غرفه ای چشم نواز و ارایه محصولاتی کم نظیر به نگین  نمایشگاه اول بدل شد. در روزهای برگزاری نمایشگاه، بازدیدکنندگان زیادی در غرفه این شرکت حضور یافتند و مدیران و مسوولان شرکت، آخرین اطلاعات را در اختیار علاقه مندان قرار دادند.

در روز افتاحیه نمایشگاه مهندس عجم استاندار قزوین به همراه مهندس بهادر کاظمی معاون نظارت بر اجرای استاندارد سازمان ملی استاندارد و جمعی از مسئولین استان در غرفه این شرکت حاضر شدند و از نزدیک در جریان روند تولیدات شرکت هوبار قرار گرفتند.

مهندس عجم استاندار قزوین شرکت پارسیان حریر را یکی از واحدهای جوان و موفق استان دانست که در مدت کوتاهی با تولید محصولات با کیفیت جایگاه مطلوبی در صنعت کشور به دست آورد. عجم رمز موفقیت "هوبار" را توجه به مشتری و کیفیت دانست و برای مدیران و پرسنل شرکت آرزوی توفیق نمود.

مهندس "نیما بصیری تهرانی"، مدیر عامل شرکت پارسیان حریر البرز که نایب رئیس اتاق بازرگانی را بر عهده دارد ، در حاشیه برگزاری نمایشگاه به خبرنگاران گفت: کارخانه تولیدی پارسیان حریر البرز در سال 1389 فعالیت خود را در زمینه تولید محصولات سلولزی و بهداشتی با برند "هوبار" آغاز نمود. این شرکت با به کار گیری تکنولوژی روز دنیا و استفاده از پیشرفته ترین ماشین آلات صنعتی این رشته، توانسته است در مدت زمان اندکی، سهم بالایی را در بازار محصولات سلولزی و بهداشتی به خود اختصاص دهد.

مهندس بصیری افزود؛ در حال حاضر عمده تولیدات پارسیان حریر البرز، انواع دستمال کاغذی جعبه ای، دستمال حوله ایو توالت، نوار بهداشتی بالدار و پوشک کامل بچه است، اما مهم ترین وجوه تمایز برند "هوبار" با محصولات مشابه، مجهز بودن به ماشین آلات خطوط تولید به فرآیند میکروب زدایی، تنوع در طرح ها و بسته بندی ها برای سلیقه های مختلف و بالاخره قیمت گذاری مناسب برای حمایت از مصرف کنندگان و جلب رضایت آنان است. بصیری به کیفیت بالای محصولات تولیدی شرکت اشاره کرد و افزود: "هوبار" اولین و تنها دارنده گواهینامه استاندارد GMP در تولید فرآورده های بهداشتی و سلولزی است و این گواهینامه تعیین کننده روش های بهنیه تولید برای بالا بردن کیفیت و اطمینان از کارایی فرآورده های بهداشتی است که در همین راستا، استاندارد مدیریت کیفیت و رضایت مشتری را هم کسب کرده ایم.این استاندارد ها برای ارتقای محصولی با کیفیت و رقابتی لازم و ضروری است.

مهندس بصیری هم چنین به میزان سرمایه گذاری در شرکت پرداخت و گفت: از ابتدای سال 89 تا کنون 180 میلیارد ریال در این مجموعه سرمایه گذاری صورت گرفته است و با این سرمایه گذاری، زمینه اشتغال 185 نفر فراهم آمده استکه در ادامه با افزایش سرمایه گذاری و راه اندازی خطوط تولید دستمال مرطوب و نوار بهداشتی مسافرتی، میزان اشتغال زایی افزایش پیدا می کند.

نایب رئیس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن استان قزوین در ادامه از تعامل خوب مسئولان استان و حمایت های آنان از بخش تولید و صاحبان صنایع تشکر کرد و گفت: امیدواریم در سالی که به عنوان حماسه سیاسی و اقتصادی نام گذاری شده است، مسوولان، صنعت گران و تولید کنندگان را یاری دهند تا با فزایش تولید و اشتغال سهم بیشتری در توسعه و رشد کشور داشته باشیم.

هم چنین بازدید کنندگان، غرفه "هوبار" را یکی از بزرگ ترین و زیبا ترین غرفه های نمایشگاه انتخاب کردند. یاد آور می شود، شرکت پارسیان حریر البرز که در شهر صنعتی البرز قرار دارد، توانسته در مدت زمان کوتاهی که از شروع فعالیتش می گذرد، روند رو به رشدی داشته باشد و در این نمایشگاه هم به عنوان غرفه برتر نمایشگاه از سوی برگزارکنندگان انتخاب گردد.

تصویر خبر

 

 

پیوست ها:
فایلحجم فایل
دانلود این فایل (rozname 3 001.jpg)rozname 3 001.jpg1345 Kb

مطالب اخیر

"هوبار" اولین و

شرکت "پارسیان حریر البرز" تولید کننده انواع

5 روش موثر برای

5 روش موثر برای جلوگیری از آبریزش بینی این که

ارتباط و پیوند تیشو

ارتباط و پیوند تیشو بین اروپا و امریکا چگونه

ارتباط و پیوند تیشو

به هر حال نخستین ضربه بزرگ چکش توسط  P&G،

برگزاری جشن به

برگزاری جشن به مناسبت سومین سالروز تولد هوبار

تعداد بی سابقه

تعداد بی سابقه ماشین آلات نصب شده تولید تیشو از

حضور در همایش

انتخاب شرکت پارسیان حریر البرز به عنوان واحد

حوله کاغذی 2 قلو

حجیم شده و اقتصادی محتوی 2 رول حوله کاغذی مناسب

نمایندگی ها

درخواست اعطای نمایندگی شرکت پارسیان حریر البرز

فروشگاه های زنجیره ای

- اتکا
- رفاه
- افق کوروش

مقالات

5 روش موثر برای جلوگیری از آبریزش بینی این که آیا شما مستعد ابتلا به آلرژی و یا ابتلا به سرماخوردگی هستید، عواملی هستند که می تواند این مشکل را تشدید نماید. بنابراین همراه با داروی مناسب برای بهبودی، چگونگی شناسایی محرک های آلرژی زا در محیط زیست خود و راه کارهایی به منظور خلاص شدن از آبریزش بینی، می تواند به این امر کمک...
ارتباط و پیوند تیشو بین اروپا و امریکا چگونه ادامه خواهد یافت؟   Esko Uutela برای چندین دهه آمریکای شمالی و اروپا، تامین کنندگان تیشوی خود را با یک دیگر به اشتراک قرار می دادند. با این حال، این مسئله در طول چندین دهه تغیرات بسیاری نموده است. پیش از این شرکت های امریکایی در حال گسترش به اروپا بودند، و هم اکنون دقیقا عکس...
به هر حال نخستین ضربه بزرگ چکش توسط  P&G، زمانیکه شرکت تصمیم به خروج از تجارت تیشو از بازار اروپا پس از تلاش های تبلیغاتی سنگین و هزینه بر که سهمی از بازار هدف در اروپا برای آن ها به ارمغان نیاورده بود، زده شده و شرکت دارایی خود را به SCA بفروش رساند. پس از مالکیت کمپانی G_P، صنایع کخ نسبت به...
تعداد بی سابقه ماشین آلات نصب شده تولید تیشو از سال 2010 David Valliers با مصرف در حال رشد تیشو  با سرعتی بالا، در بازار های در حال ظهور، به ویژه در چین، تعداد بی سابقه ای از ماشین آلات تولید تیشو نصب شده است. تجزیه و تحلیل شرکت نومرا (NUMERA ANALYTICS) نشان می دهدکه تعداد 327 ماشین جدید با ظرفیت تولید سالانه 10 هزار تن...
خمیر ماده خام لیفی است که برای ساختن کاغذ مصرف می شود. تا پیش از جنگ جهانی دوم تولید کاغذ غالبا با قطع درختان و استفاده از چوب انجام می شد، اما پس از آن و رشد صنعت کاغذ سازی و معطوف شدن تحقیقات به سمت مواد غیر چوبی برای جلوگیری از تخریب و انهدام جنگل ها، این صنعت نیز رشد یافته و استفاده از ضایعات...

تنظیمات قالب
رنگ نمونه را جهت پارامترها انتخاب نمایید!
Orange Dark_Green Crimson Green_Yellow Indigo Maroon Medium_Violet_Red tomato
رنگ پس زمینه
رنگ متن
Scroll to top